Ukmergės Pašilės progimnazijoje buvo paminėta Vasario 16-oji
2017-02-16
Ukmergės Pašilės progimnazijoje buvo paminėta Vasario 16-oji

Minint Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – Ukmergės Pašilės progimnazijos 6 – 8 klasių mokiniai buvo pakviesti dalyvauti skaitymų popietėje ir žinių viktorinoje „Mokausi skaitydamas“, kurią vedė bibliotekos darbuotoja A. Vaitkevičienė.

Dvi komandos – „Kovotojai“ ir „Laisvė“ – varžėsi, kas greičiau atpažins ir gražiau perskaitys žymiausių poetų eilėraščius apie Lietuvą, atsakinėjo į klausimus, susijusius su Lietuvos istorija.

Mokinių žinias vertinusi komisija, kurią sudarė progimnazijos direktorė D. Jaselienė ir mokytoja R. Kaštaljanienė, nusprendė, kad viktoriną laimėjo  „Laisvės“ komanda. Nugalėtojai gavo saldų prizą.

Šventinį renginį papuošė 7 kl. mokinio Arno Daunoravičiaus, rajoniniame skaitovų konkurse užėmusio III vietą, pasirodymas. Jis skaitė Antuano de Sent-Egziuperi „Mažojo princo“ ištrauką.

Rasa Narkevičienė, lietuvių kalbos mokytoja