Judumo savaitė Pašilės progimnazijoje
2020-09-25
Judumo savaitė Pašilės progimnazijoje

Europos judumo savaitės, vykusios rugsėjo 16-21 dienomis, iššūkiai neaplenkė ir Pašilės progimnazijos 5-8 klasių moksleivių.

Rugsėjo 17 diena prasidėjo nuotaikinga mankšta, kurią vedė kūno kultūros mokytojas Arūnas Miškinis.

Po mankštos prasidėjo orientacinės varžybos, su kurių sąlygomis bei taisyklėmis supažindino geografijos mokytojas Erikas Liumparas. Mokiniai, naudodamiesi nuotraukomis, turėjo  prie Pašilės mikrorajone esančių objektų rasti spalvotus kamuoliukus.

Grįžusių su kamuoliukais vaikų laukė sportinių estafečių iššūkis.

Susumavus visų rungčių rezultatus, paaiškėjo, kad pirmąją vietą iškovojo aštuntokai, antrąją – septintokai, trečiąją – penktokai, ketvirtąją – šeštos klasės mokiniai.

Kiekviena klasė buvo apdovanota skaniais prizais.

Informaciją pateikė Silvija Trotenskytė, 8 kl.