Tarptautinė elektronikos atliekų diena Pašilės progimnazijoje
2022-10-19
Tarptautinė elektronikos atliekų diena Pašilės progimnazijoje

Spalio 14 d. 5,8 klasių mokiniai su žmogaus saugos mokytoja Lina Pežinskiene pažymėjo tarptautinę elektronikos atliekų dieną ir dalyvavo nuotoliniame aplinkosauginiame seminare-diskusijoje ,,Elektros ir elektroninės įrangos, baterijų ir akumuliatorių atliekų tvarkymas, priėmimo vietos, šių atliekų atskiro surinkimo būtinybė, žalingas poveikis aplinkai bei žmonių sveikatai“.

Mokiniai prisiminė, kodėl reikia elektros ir elektroninės įrangos atliekas surinkti atskirai, nemaišyti su kitomis atliekomis. Sužinojo, kad gyventojai turintys elektros ir elektroninės įrangos atliekų, gali neatlygintinai nuvežti elektronikos atliekas į priėmimo vietas arba atliekų surinkimo aikšteles.

Seminarą-diskusiją inicijavo Gamintojų ir importuotojų Asociacija ir Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija.