Pasakiška kelionė
2022-12-22
Pasakiška kelionė

Gruodžio 13 dieną Pašilės progimnazijos 5-6 klasių mokiniai, lydimi auklėtojų Rasos Narkevičienės ir Nonetos Bakirovienės, lankėsi Kaune.

Pirmiausia nuvyko į vaikų literatūros muziejų, kur dalyvavo edukacinėje kelionėje į pasakų šalį. Pro pasakų vartus pateko į Juliaus Kaupo kūrinio „Daktaras Kripštukas pragare“ pasaulį, stebuklingam žibintui apšvietus trapą įlindo į Vytautės Žilinskaitės pasakos „Kelionė į Tandadriką“ kosminį laivą, persirengė pasakų personažų kostiumais. Po to keliautojai vyko prie auksu spindinčios Kauno Kalėdų eglės, stovinčios žiemos pasaką menantį miestelį. Linksmiausiai mokiniai laiką praleido lazerių arenoje, kur galėjo pasitikrinti savo miklumą ir taiklumą. Grįždami namo pašiliškiai užsuko į Jonavos eglučių miestelį, kur apžiūrėjo 70 eglučių, virtusių įvairių pasakų personažais.