Edukacija pas „Miško brolius“
2023-03-10
Edukacija pas „Miško brolius“

Vaikus nuo mažumės turime įlieti į savo krašto praeities kultūrinį ir istorinį pažinimą, jiems perteikti mūsų tėvų, protėvių palikimą. Paminėdami kovo 11-ąją, Pašilės progimnazijos 5-8 klasių mokiniai dalyvavo edukacijoje  „Lietuvos partizanai. Kultūra. Istorija. Likimai.“, kuri vyko buvusioje Kopūstėlių raketinėje bazėje.

Edukacijos dalyvius pasitiko ir į Lietuvos pokario laikmetį nukėlė partizanai – laisvės gynėjai lyg iš pokario fotografijų – uniforma, ginklas, kariškų daiktų ryšulys, draugiškos akys ir meilė Lietuvai. Mokiniai susipažino su laisvės kovų istorija, Lietuvos partizaninio judėjimo karių ekipuote, apranga ir ginkluote, pamatė, kokiomis sąlygomis partizanai gyveno požeminiuose bunkeriuose.