Europos kalbų diena
2023-09-27
Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 d. Ukmergės Pašilės progimnazijoje vyko renginys, skirtas Europos kalbų dienai paminėti.

Renginio pradžioje anglų kalbos mokytoja N. Bakirovienė pristatė 2 trumpus  filmukus, kuriuose skambėjo pasisveikinimai įvairiomis Europos šalių kalbomis, mokiniai dar sykį prisiminė svarbiausius valstybių objektus bei vėliavas. Po to sekė linksmi žaidimai – „Juodoji dėžė“ ir „Laiško šifravimas“. Juos organizavo geografijos mokytojas E. Liumparas. Visi aktyvūs mokiniai  gavo prizus, o penktokams pavyko laimėti pagrindinį apdovanojimą.

Tai buvo maloni geroji patirtis, leidusi mokiniams pažinti atradimo, bendravimo džiaugsmą. Kalbos tam ir reikalingos, kad bendrautume, draugautume, pažintume pasaulį, jo tautas  ir kultūras, siektume žinių.