Mokytojo diena
2018-10-13
Mokytojo diena

Spalio 5 dieną minima Mokytojo diena. Kaip ir kiekvienais metais šią šventę paminėjo Pašilės progimnazijos mokiniai ir mokytojai.

Į mokyklą mokiniai atėjo rankose nešdami margaspalves gėles bei įvairius skanumynus.

Norėdami geriau susipažinti su mokytojo profesija, pamokas vedė vyriausi mokyklos mokiniai – aštuntokai.

Po pamokų mokiniai pakvietė mokytojus į renginį, norėdami juos pasveikinti ir pagerbti. Pradinukai ir vyresniųjų klasių mergaitės dainavo linksmas dainas, o Mokinių tarybos nariai deklamavo širdį virpinančias eiles bei pristatė pačių pieštus mokytojų portretus.

Tą dieną mokykloje visi dalinosi tik geromis emocijomis.

Informaciją pateikė Karina Bartkutė, 7kl.