Pažintinė kelionė į Druskininkus
2018-10-16
Pažintinė kelionė į Druskininkus

Ankstyvą spalio 11-osios rytą  Pašilės progimnazijos mokiniai, lydimi mokytojų E. Liumparo ir L. Pežinskienės, patraukė Druskininkų link. Pakeliui nusprendėme aplankyti labiausiai lankytojų pamėgtą gamtos paveldo objektą – Velnio duobę. Pasivaikščiojome įrengtais takais. Po to užsukome į Alytų. Pasigrožėję miestu ir jo apylinkėmis, patraukėme Druskininkų link. Miestas pasitiko dainuojančiais ir šokančiais fontanais. Pasivaikščioję po kurortą užsukome į biuvetę atsigaivinti mineraliniu vandeniu. Nuėjome ir prie „Grožio“ šaltinio kur sakoma, kad nusiprausus jo vandeniu veidą, suspindi ir atsiskleidžia grožis...

Bet smagiausia ekskursijos dalis – kėlimasis per Nemuną lynų keltuvu. Tai viena iš ekologinių transporto rūšių, kuri neteršia aplinkos ir yra puiki pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems. Dešimties vietų keltuvas iš lynų keltuvo stotelės į kitą Nemuno pusę mus „nuskraidino“ per aštuonias minutes, keturiasdešimt penkių metrų aukštyje. Kelionės metu pro skaidrius keltuvo langus, tarsi iš apžvalgos rato, pamatėme įspūdingus Druskininkų kurorto miškus, Nemuno upės vingius ir nuostabią miesto panoramą.

Vakarop pilni įspūdžių ir su gera nuotaika pasukome namų link.