Apklausa

Kaip manote, ar mūsų mokyklos bendruomenės nariai yra tolerantiški?

Taip
Dauguma taip
Dauguma ne
Nežinau

Apklausos rezultatai

Judumo savaitė (2021-09-22)

Rugsėjo 16 dieną prasidėjo  Europos judumo savaitė 2021, kurios tema – „Saugus ir sveikas tvariai judėdamas“. Pašilės progimnazijos mokiniai, kaip ir kasmet, aktyviai dalyvavo  judumo savaitės renginiuose.

Šeštos ir aštuntos klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų Arūno Miškinio ir Eriko Liumparo, dalyvavo pėsčiųjų žygyje siaurojo geležinkelio bėgiais. Ėjimą pradėję Anykščių geležinkelio stotyje, nukeliavo 14 kilometrų ir įsikūrė prie Rubikių ežero. Pavalgę, o drąsiausieji ir išsimaudę, linksmi grįžo į namus.

Septintokai, lydimi auklėtojos Rasos Narkevičienės, keliavo po Ukmergę. Aplankę piliakalnius ir suskaičiavę balandžius, išbandė laipiojimą siena, stiprino viso kūno raumenis ir psichologinį atsparumą Pramogų Korporacijoje.

Priedai:

Atgal...
© Ukmergės Pašilės progimnazija Telefonas +370 340 60092 | El. paštas pasilesmok@gmail.com