Velykų belaukiant
2024-03-29
Velykų belaukiant

Nuo seno žinoma, kad svarbiausia pavasario šventė yra Velykos. Su Velykomis atgyja gamta, Žemėje įsivyrauja tikras pavasaris. Pašilės progimnazijos mokiniai taip pat nepamiršo pasiruošti šiai šventei.

5-8 klasių mokiniai dalyvavo renginyje, kurio metu buvo supažindinti su velykiniais papročiais, tradicijomis, prietarais ir burtais.  Po to vyko viktorina, kurios metu geriausiai sekėsi Vestai Bartkutei (8 kl.), Alanui Paulauskui (6 kl.) ir Tajui Stakauskui (7). Taip pat buvo renkami margiausiai apsirengę mokiniai. Jais tapo Gustė Bakirovaitė (8 kl.) ir Deividas Piliponis (8 kl.).

Trečiokai Velykės dovanas turėjo pasigaminti patys. Atostogauti ir švęsti gamtos ir Žmogaus Prisikėlimo šventės išėjo nešini velykiniais vėjo varteliais ir atvirukais brangiausiems.

Ketvirtokai linksmai leido laiką gamindami velykines dekoracijas bei darydami velykinius eksperimentus.

Pirmokai išbandė kiaušinių marginimą vašku. Užduotėlė ne iš lengvųjų, bet jiems pavyko! Buvo ir susikaupimo, ir emocijų pliūpsnių, ir...pilna lėkštelė spalvotų kiaušinėlių. Juk pavasaris! Smagios Velykų šventės!