ŠEIMOS ŠVENTĖ
2015-05-26
ŠEIMOS ŠVENTĖ

Gegužės 15-ąją minime šeimos dieną. Ta proga Pašilės progimnazijos mokiniai pakvietė į šventę šeimų narius bei Varinės bendruomenės gyventojus.

Susirinkusiems brangiausiems žmonėms 1-8 klasių progimnazistai pristatė meninę programą. Ar tik šeima neprasideda tada, kai dviejų įsimylėjusių žmonių krūtinėse ima plazdėti drugeliai? Tad koncertą ir pradėjome „Drugelių šokiu“, kurį atliko pradinių klasių mergaitės, vadovaujamos mokytojos R. Mackevičienės.

Nors mokyklos bendruomenė nėra didelė – talentingų vaikų netrūksta. Popamokinėse veiklose paruošti pasirodymai džiugino susirinkusius: pirmaklasiai grojo dūdelėmis (mokytoja D. Verbickienė), ketvirtokai – skudučiavo (mokytoja D. Mikelevičienė), vyresnių klasių merginos, vadovaujamos muzikos mokytojos R. Krištaponienės, džiugino dainomis. Mokytojos R. Narkevičienės vadovaujamo dramos būrelio mokiniai pristatė spektaklį „Vaiduokliai“. Linksmai pajudėti ir atlikti „Piratų mankštą“ pasiūlė 2-3 klasių mokiniai, vadovaujami mokytojos V. Šalaviejienės.

Į stebuklų karalystę, kuri vadinasi „Šeima“, žiūrovus palydėjo lietuvių kalbos mokytojos J. Šniokienės vadovaujami mokiniai. Jie, remdamiesi Biblija, ir pritaikydami joje aprašomus įvykius šiuolaikiniame gyvenime, priminė svarbiausias ir nekintančias vertybes – meilę, pareigą, šeimą.

Šventės metu buvo įteiktos padėkos šeimoms už puikius ir labai gerus jų vaikų mokymosi rezultatus. Padėkos žodį tarė mokyklos direktorė D. Jaselienė.

Norisi padėkoti mokytojoms N. Bakirovienei už šventės organizavimą, K. Vašatkevičienei už originalų scenos papuošimą, J. Šniokienei už renginio scenarijų.

Maža progimnazijos bendruomenė tarsi vieninga šeima buvo ir šioje šventėje.

Informaciją parengė mokytoja R. Mackevičienė