Turininga kelionė į Vilnių
2015-05-31
Turininga kelionė į Vilnių

Pašilės progimnazijos 5-8 klasių mokiniai gegužės 22 dieną lankėsi Vilniuje.

Pirmiausiai ekskursantai nuvyko į Nuotykių parką „UNO Park“, kur savo jėgas ir sumanumą pasitikrino įveikdami net po kelias trasas. Geros nuotaikos ir optimizmo neužgesino beveik visą laiką krapnojęs lietus.

Po to mokiniai lankėsi  Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje. Jie stojo į rikiuotę ir kaip tikri kariūnai pagal duotą komandą žygiavo po akademiją.  Akademijos pirmakursiai  supažindino su kario profesija, jo parengimu,  pristatė priėmimo į Akademiją tvarką, Akademijos muziejų, biblioteką, sporto kompleksą. Būsimieji karininkai atvėrė ne tik savo kambarių, bet ir spintų duris. Mokinius ir mokytojus stebino ypatinga tvarka, švara, drausmė. Visos ekskursijos metu kariūnai noriai ir išsamiai atsakinėjo į visus iškilusius klausimus.

Kelionę į Vilnių vainikavo apsilankymas Vichy vandens parke, kur įspūdžių ir adrenalino buvo galima pasisemti išbandžius net  9 atrakcionus.

Mokinius lydėjo mokytojos Noneta Bakirovienė, Rita Ginaučienė ir Rasa Narkevičienė.