Tarptautinė mokytojų diena
2015-10-08
Tarptautinė mokytojų diena

Spalio 5 d. švenčiama tarptautinė mokytojų diena. Penktadienį ji buvo paminėta Ukmergės Pašilės progimnazijoje. Pasibaigus pamokoms, visi mokytojai buvo pakviesti į renginį, kurį vedė mokinių savivaldos atstovai.

Nuskambėjus dainai ir šiltiems posmams mokytojai buvo suskirstyti į dvi komandas, kurios turėjo atlikti įvairias užduotis. Jas skirdami mokiniai, norėjo įsitikinti, ar geba mokytojai dirbti komandoje. Kapitonų N. Bakirovienės ir A. Miškinio vadovaujamos komandos puikiai įminė visas mįsles, nepaklydo mokykloje užrištomis akimis, atspėjo be žodžių suvaidintas patarles, todėl sulaukė geriausių komisijos įvertinimų.

Po linksmųjų užduočių, mokiniai mokytojams padėkojo už žinias, kantrybę ir gerumą. Daug šiltų jausmų sukėlė daina „Tu šalia“.  Šią dieną mokytojų veiduose tikrai netrūko šypsenų.