Pašilės progimnazijoje šurmuliavo Kaziuko mugė
2016-03-13
Pašilės progimnazijoje šurmuliavo Kaziuko mugė

Kaziuko mugė – kasmet Lietuvoje rengiama folkloro mugė, kurioje žmonės pardavinėja savo pagamintus liaudiškus dirbinius. Mugė dažniausiai rengiama artimiausią sekmadienį iki Šv. Kazimiero dienos, kovo 4 d. Pašilės progimnazijoje Kaziuko mugė šurmuliavo būtent Šv. Kazimiero dieną.

Tradiciškai organizatoriai kvietė mokinius ir Varinės km. bendruomenės narius parduoti ir pirkti. Vaikai, padedami tėvelių ir mokytojų, prigamino ir atnešė į mugę pačių įvairiausių skanėstų: spurgų, keksiukų, vafliukų, pyragų, keptos duonos riekelių. Pirkėjai galėjo įsigyti rankų darbo papuošalų, žaislų ir netgi medaus. Mugės organizatoriai nuoširdžiai dėkoja tėveliams, mokytojams padėjusiems taip kruopščiai, su meile  vaikams pasiruošti šventei.