Pašilės progimnazijoje savaitė be patyčių, smurto ir pykčio
2016-04-03
Pašilės progimnazijoje savaitė be patyčių, smurto ir pykčio

2016 m. kovo 14-20 dienomis Pašilės progimnazija prisijungė prie  VŠĮ „Vaikų linija“ organizuojamos akcijos „Savaitė BE PATYČIŲ“. Mūsų mokykla, kaip ir kiekviena prie akcijos prisijungusi įstaiga, paruošė planą – savaitės programą, kad dar kartą atkreipti dėmesį į patyčių, pykčio, smurto problemas bei skatinti pagarbius ir draugiškus žmonių tarpusavio santykius.

Akcijos „Savaitė BE PATYČIŲ“ renginių metu buvo gvildenamos patyčių, pykčio temos. Kiekvienoje klasėje pravestos klasių valandėlės „Kad pykčio būtų vis mažiau“. Taip pat vyko draugiškos teniso varžybos. 1-4 klasių mokiniai dalyvavo meno dirbtuvių keramikos studijoje „Draugas  draugui“, o 5-8 klasių mokiniai meno dirbtuvėse – „Draugystės skėtis“.