IR SUSKRIDO VISOS PAUKŠTĖS, IR SUSKAMBO JŲ BALSELIAI
2016-04-12
IR SUSKRIDO VISOS PAUKŠTĖS, IR SUSKAMBO JŲ BALSELIAI

Balandžio 7 dieną sugrįžusius paukščius pasveikino ir jais pasidžiaugė Ukmergės Pašilės progimnazijos pradinukai. Vaikai jau visą mėnesį stebėjo pargrįžtančius paukščius, rinko informaciją apie pasirinktą paukštelį, piešė piešinius, mokėsi dainų, šokių ir žaidimų.

Į paukščių sutiktuves buvo įtraukti ir tėveliai – prigamino įvairiausių inkilų. Vaikai, stebėdami nelengvą inkilų kėlimo darbą, linkėjo paukšteliams sėkmingų metų.

Išklausę kiekvienos klasės mokinių pristatomą informaciją apie pasirinktą paukštį, vaikai sužinojo daug įdomybių apie gervę, pempę, pelėdą, žaliąją pečialindą. Baigiantis šventei vaikai prisiekė, kad bus tikri gamtos mylėtojai: globos visa, kas gyva, nešiukšlins miškų ir laukų.

Taigi, jei koks paukštelis dar neturi savų namų, teskrenda link Pašilės. Čia galės pasirinkti sau namelius net iš 15 inkilų.