Tarptautinė mokytojų diena
2016-10-10
Tarptautinė mokytojų diena

Pašilės progimnazijoje Mokytojų diena paminėta tradiciškai. Mokytojus vadavo 7 - 8 klasių mokiniai. Jie pamokas vedė visose žemesnėse klasėse.

Po pamokų vyko žaidimas „Auksinis mokytojas“. Renginį vedė septintos klasės mokiniai. Pasveikinę mokytojus šiltais posmais, vedėjai
užduodami mįsles ir klausimus atrinko šešis protingiausius, kuriuos suskirstė į dvi komandas. Dalyviai turėjo sugalvoti savo komandos
pavadinimą ir šūkį. Pavadinimai buvo sugalvoti skambūs – „Cirkas“ ir „Žaibas“.

Pirmojo žaidimo etapo metu komandos turėjo atsakinėti į vedėjų užduodamus klausimus ir taip užsidirbti taškus (teisingas atsakymas - 1  taškas). Šį etapą
laimėjo „Cirko“ komanda, ir ji galėjo išmesti iš žaidimo du priešininkų komandos atstovus.

Antrajame etape likę dalyviai buvo suskirstyti po du, ir kova tęsėsi. Šiame etape dalyviai taip pat turėjo surinkti kuo daugiau taškų. Komanda, surinkusi mažiau taškų, iškrito.

Į finalą pateko progimnazijos direktorė D. Jaselienė ir mokytoja L. Pakonienė. Įtemptą dvikovą laimėjo mokytoja L. Pakonienė.

Visi žaidimo dalyviai buvo apdovanoti medaliais, o finalininkės dar gavo ir po vertingą knygą.

Džiaugiamės, kad šventė mokytojams patiko ir suteikė jiems gerų emocijų.

7 klasės mokinės A. Bakšytė, U. Siličiūtė