Solidarumo bėgimas
2016-10-27
Solidarumo bėgimas

Š. m. spalio  21 d. Ukmergės Pašilės progimnazijoje  organizuotas trečiasis Solidarumo bėgimas, kuris yra  skirtas padėti vargstantiems Lietuvos ir Zambijos vaikams. Šį projektą inicijuoja organizacija „Gelbėkit vaikus“,  jo tikslas - diegti moksleiviams solidarumo bei empatijos vertybes ir raginti susimąstyti apie vaiko teises  Lietuvoje bei visame pasaulyje.

Bėgime dalyvavo 5 – 7  klasių mokiniai. Mokiniai turėjo susirasti sau rėmėjus, sutinkančius vaikams paaukoti  1 eurą už kiekvieną bėgiko nubėgtą simbolinį Solidarumo kilometrą. Taip vaikai, vedini kilnių tikslų, buvo skatinami nubėgti kuo daugiau kilometrų, o kartu ir pasiekti savo asmeninių bėgimo rekordų.

Už savo pastangas ir ryžtą padėti skurstantiems vaikams Solidarumo bėgimo dalyviai gavo atsiminimo diplomus.