Aštuntokų Šimtadienis
2017-02-27
Aštuntokų Šimtadienis

Šimtadienis – keista šventė: iki paskutinio skambučio dar taip toli, visas 100 dienų, ir kartu – tiek nedaug, vos trys mėnesiai skiria aštuntokus nuo pirmo reikšmingo posūkio jų mokykliniame gyvenime.

Š. m. vasario 24 d. progimnazijoje vyko Aštuntokų šimtadienis, kurį organizavo septintos klasės mokiniai su savo auklėtoja Noneta Bakiroviene.

Renginio metu aštuntokų laukė dideli  išbandymai. Pirmiausia moksleiviai buvo gydomi, nes daugeliui jų nustatytos alpės, drebės bei proto užtemimo ligos. Vėliau sekė mokomųjų dalykų patikra. Paskutinio išbandymo metu septintokai patikrino vyriausių progimnazijos  moksleivių kūrybingumą bei sumanumą. Įveikę visas jaunesniųjų draugų kliūtis šventės kaltininkai sėkmingai gavo išradingus pažymėjimus - pusatestačius su nuotaikingomos savo karikatūromis, kuriuos tradiciškai įteikė mokyklos direktorė.  Taip pat aštuntokams padovanotas kalendorius, kuris kasdien primins, kad vis mažiau dienelių lieka iki atsisveikinimo su mokykla.

Po aštuntokų padėkos žodžių  ir  prasmingų jų klasės  auklėtojos R. Narkevičienės palinkėjimų, visi šventės dalyviai vaišinosi tortu bei dalinosi įspūdžiais.