Kovo 11-oji Ukmergės Pašilės progimnazijoje
2017-03-10
Kovo 11-oji Ukmergės Pašilės progimnazijoje

Artėjant Kovo 11-ai progimnazijoje ši savaitė prasidėjo įvairiais renginiais.

Pirmadienį svečiuose sulaukėme Kosakovskių instituto programų koordinatorės Reginos Škuropad, kuri 1-8 klasių mokinius supažindino su heraldikos atsiradimo istorija, pristatė Ukmergės rajono miestelių herbų kolekciją.

Viešnia pasiūlė bendradarbiauti: įjungiant ir moksleivių šeimų narius sukurti Pašilės ar Varinės herbą. Darbai bus eksponuojami Ukmergės miesto šventės metu.

Trečiadienį pirmokai dalyvavo pažintinėje pamokoje Kovo 11-ai atminti: piešė valstybės vėliavą, ant kurios užrašė palinkėjimus Lietuvai, susipažino su mokytojos Linos Pežinskienės parengtu stendu ir pačia svarbiausia informacija apie šalies praeitį.

Penktadienis Pašilės progimnazijoje prasidėjo išskirtiniu rytmečiu „Šokame Lietuvai“. Taip mokiniai pasveikino valstybę su artėjančia Kovo 11-osios švente.

Dėkojame mokytojai Dainai Mikelevičienei ir jos antrokams, kurie išmokė bendraamžius liaudiškų šokių.

Vėliau prisijungėme prie iniciatyvos „Gyvasis tautos žiedas“. 1-5 klasių mokiniai mūsų šalies vėliavos spalvų dėlione apsupo mokyklos kiemelyje auginamą ir puoselėjamą eglę, kuri bujoja ir gražėja, stiprėja kartu su jaunąja karta.

Auga eglė, augame mes, auga mūsų šalis.