Penktokų krikštynos
2017-03-21
Penktokų krikštynos

Kasmet mokykloje vyksta įvairios tradicinės šventės. Viena jų – penktos klasės mokinių krikštynos. Jų labai laukia ir krikštytojai, ir krikštijamieji.

Penktokai iki  krikštynų bėgiojo po mokyklą taip ir neįgiję pilnateisio penktoko statuso. Šią klaidą teko ištaisyti šeštokams. Taigi, nors ir pavėluotai, tačiau kovo 20d. įvyko krikštynos.

Šeštokai penktokus ir jų auklėtoją Liną Pežinskienę surišo, aprengė, užklijavo pravardes  ir vedžiojo po visą mokyklą, nes norėjo sužinoti, ar penktokai pažįsta juos mokančius mokytojus ir kabinetų pavadinimus.

Pirmoji penktokų mokytoja Rima Mackevičienė suteikė palaiminimą savo mokinukams ir padrąsino juos žengti sunkiu mokslo keliu.

Krikštynų metu šeštokai išbandė penktokų muzikinius gabumus, sportiškumą, miklumą, ištvermę, žinias ir artistiškumą. Po priesaikos įteikė penktokams Krikštynų liudijimus.

6 klasės auklėtoja Lilija Pakonienė