Ukmergės Pašilės progimnazijos mokiniai svečiavosi Ukmergės meteorologijos stotyje
2017-05-04

Gegužės 2 dieną Ukmergės Pašilės progimnazijos penktokai su klasės auklėtoja Lina  Pežinskiene ir geografijos mokytoju Eriku Liumparu aplankė Ukmergės meteorologijos stotį.

Svečius pasitiko stoties viršininkas Rimantas Benkauskas. Vadovas mokiniams pasakojo įstaigos įsikūrimo istoriją, jos svarbą mūsų gyvenime. Parodė ir paaiškino, kaip yra atliekami meteorologiniai stebėjimai. Taip pat papasakojo kaip stebimos įvairios augalų vystymosi fazės, pasėlių tankumas, aukštis, vandens atsargos sniege ir kiti veiksniai, turintys įtakos žemės ūkio kultūrų augimui.

Pažintinę ekskursiją pratęsė žaisminga mįslių apie gamtos reiškinius viktorina. Mokiniams patiko, kad žinios buvo tikrinamos linksmai, o teisingi atsakymai įvertinti saldžiais prizais.

Galima pasidžiaugti, kad šios įstaigos vadovas geba nuoširdžiai bendrauti su vaikais, suprantamai ir vaizdžiai perteikti informaciją.