Mamytėms - rankų darbo kremas
2017-05-05
Mamytėms - rankų darbo kremas

Gegužės 5 dieną 4 klasės mokiniai kartu su mokytoja Vaiva Šalaviejiene savo rankomis gamino praktišką dovaną Mamytei.

Mokytoja Vaiva Šalaviejienė turi neįprastą pomėgį, kurio paslaptimis pasidalina ir su savo mokiniais. Šįkart vaikai turėjo puikią galimybę susipažinti, kaip gimsta ekologiškas, natūralus rankų darbo kremas. Mokytoja trumpai supažindino mokinius su kremui naudojamais pagrindiniais ingridientais, jų savybėmis: jojobos, Sibiro šaltalankių, baltosios putonės, migdolų, kokoso aliejais, vaistinių šalavijų hidrolatu, pelargonijų geranijų eteriniu aliejumi, greifruktų sėklų ekstraktu. Vaikai stebėjo, uostė, kokoso aliejų netgi ragavo. Pagal mokytojos kurtą receptą jie patys svėrė, matavo, šildė, plakė, maišė, dėjo į indelius, kuriuos kruopščiai patys išpuošė. Paruošę kremo sudėties etiketes, kremą dailiai supakavo.

"Pagaminta su meile ir džiaugsmu, naudoti su malonumu!" - taip skamba paskutiniai etiketėje užrašyti žodžiai.