Rudenėlio šventė
2017-10-31
Rudenėlio šventė

Spalio 26 d. progimnazijos pradinukams buvo išskirtinė, vyravo džiugi, pakili nuotaika – juk tradiciškai atkeliavo Rudenėlis. Šiai šventei mokiniai, bendradarbiaudami su savo tėveliais ir mokytojais, nuoširdžiai ruošėsi - gamino iš rudens gėrybių originalius darbelius, kepė skanėstus, atliko menines užduotis.

Pirmokai sukrovė turtingą Rudens kraitelę, antrokai savitai pristatė rudens stilių, trečiokai rudeniškai išdekoravo skėčius, ketvirtokai „iškepė“ lapų šakotį. Pagrindinis šventės tikslas buvo turtinti vaikų žinias apie rudenį, jo išaugintas gėrybes, taip pat skiepyti sveiką gyvenseną, ugdyti meilę gamtai, pagarbą duonai. Visa tai buvo pasiekta dainuojant daineles, žaidžiant žaidimus, menant „gyvas“ mįsles. Vaikai turėjo atpažinti retesnius augalus, tokius kaip šalaviją, levandą, putiną, graikiško riešuto lapus, visi galėjo paragauti spanguolių. Teisingai įminę mįsles ir originaliausių darbelių autoriai buvo apdovanoti rudeniškais prizais.

Daugiau nuotraukų ieškokite - Galerija / Progimnazijos renginiai / Rudenėlio šventė 2017 m.