Diena be pamokų „Knygų Kalėdos“
2017-11-27
Diena be pamokų „Knygų Kalėdos“

Penktadienis (lapkričio 24 d.) progimnazijoje buvo kitoks. Netradicinio ugdymo dieną be pamokų ,,Knygų Kalėdos“ 1 - 8 klasių mokiniai galvojo vien tik apie knygas.

1 - 4 klasių mokiniams netradicines pamokas vedė A. Smetonos gimnazijos III klasės mokinės. Jos kartu su pradinukais skaitė knygas, gamino skirtukus, žaidė žaidimus. Vieną pamoką pirmokai skyrė savo kūrybos knygelės darymui. Antros klasės mokiniai pagal padavimą apie Vilkmergę gamino lėles stalo teatrui.

Ketvirtos klasės mokiniai lankėsi vaikų l/d „Šilelis“, kur dalyvavo akcijoje „Padovanok knygelę mažajam draugui“. Ketvirtokai vaikams dovanojo ne tik jau perskaitytas knygas, bet ir „išaugtus“ žaislus.

5 - 8 klasių mokinių diena prasidėjo viktorina „Knygų Kalėdos“, kurią vedė bibliotekos vedėja A. Vaitkevičienė. Įdomūs klausimai apie A. Lindgren kūrybą, Kalėdų istoriją ir tradicijas ne tik vertė pamąstyti, bet kai kuriems suteikė ir naujų žinių. Geriausiai į viktorinos klausimus atsakė „Draugystės“ (5 klasė) ir „Atomų“ (8 klasė) komandos. Antrąją ir trečiąją vietas pasidalijo „Mafai“ (7 klasė) ir „Kalėdinė dvasių knyga“ (6 klasė).

Po pertraukos visi išsiskirstė į  klases, kur  lietuvių ir anglų kalbomis aprašė labiausiai patikusius skaitytų knygų veikėjus ir piešė jų portretus. Visi darbai bus sudėti į knygą „Mano herojus“. Geriausių darbų autoriai buvo apdovanoti knygomis.

Diena be pamokų visiems labai patiko.

Daugiau nuotraukų ieškokite - Galerija / Progimnazijos renginiai / Diena be pamokų „Knygų Kalėdos“ 2017 m.