Spalvoto meduolio diena
2017-11-27
Spalvoto meduolio diena

Ukmergės rajono Varinės bendruomenė kartu su partneriais – Pašilės progimnazija, antrą kartą dalyvavo akcijoje „Spalvoto meduolio diena“. Šiais metais  renginys skirtas buvimui su artimaisiais, socialinę atskirtį patiriančių šeimų įtraukimui į bendras veiklas, integracijos skatinimui.

Renginio organizatorės pradinių klasių mokytoja ir Varinės bendruomenės VDC „Spalvingas rytojus“ koordinatorė Rima Mackevičienė bei jos kolegė specialioji pedagogė Lina Pežinskienė džiaugėsi dalyvių gausa: sulaukėme ir pavienių dalyvių, ir šeimų. Linksmiausi ir atsakingiausi dalyviai – ikimokyklinio amžiaus vaikai. Mažamečių palyda įvairi: vyresnieji broliai ir sesės, močiutės, mamos ir tėčiai. Vyresnieji  mokiniai  pasikvietė ir draugų. Pastarieji  savanoriavo  ir taip talkino pasiruošiant bei vykdant veiklą.

Džiaugiamės, kad tokio pobūdžio iniciatyvoms visada palaikymo sulaukiame iš Pašilės progimnazijos direktorės Danutės Jaselienės, Varinės bendruomenės pirmininkės Reginos Černiauskienės, šiam renginiui aktyviai talkinusios mokytojos Lilijos Pakonienės, aptarnaujančio personalo. Visų jų darbas padėjo sukurti  jaukią atmosferą.

Geros emocijos, buvimas drauge, lapkričio 25 dienos pilką rytmetį nudažė ryškiomis spalvomis.