Trečiokų kūrybinis procesas
2017-11-27
Trečiokų kūrybinis procesas

Progimnazijos trečiokai kartu su mokytoja Daina Mikelevičiene visą mėnesį dalyvavo Lietuvos aklųjų bibliotekos  projekto kūrybinėje studijoje "Jausti - vadinasi, matyti".

Vaikai susipažino su neregio pasauliu, specialiųjų formatų leidiniais, patys gamino atvirukus, skirtus neregintiems žmonėms. Lapkričio 27 d. mokinukai, nešini atvirukais, skubėjo į Lietuvos aklųjų bibliotekos Ukmergės padalinį. Bibliotekos darbuotoja Asta Girnienė jau laukė vaikų su padėkomis, saldžiomis dovanėlėmis. Meno mokyklos dainininkės kartu su savo mokytojomis surengė nepamirštamą koncertą. Mokiniai turėjo galimybę ne tik realizuoti savo kūrybinius sumanymus netradiciniais būdais, bet ir praplėsti savo pasaulio matymą.