Penktokų krikštynos
2017-12-03
Penktokų krikštynos

Gruodžio 1-osios rytas Pašilės progimnazijoje prasidėjo nuotykiais penktokams. Po pirmos pamokos juos pasitiko 6 klasės mokiniai –  krikštatėviai ir kiekvienam įteikė ženklelį su užrašu „Šiandien mano krikštynos“. Po antros pamokos visiems ,,nekrikštams“ buvo padovanoti seilinukai, kurie priminė, kad jie dar „mažiukai“. Kad nepamirštų savo ,,statuso“, po trečios pamokos gavo po saldų čiulptuką – kad gyvenimas būtų saldesnis.

Na, o pasibaigus pamokoms – prasidėjo tikros krikštynos. Penktokų laukė daug užduočių: išbandymai sporto rungtyse, matematinės užduotys (sprindžiais turėjo išmatuoti renginių kabineto ilgį), lietuvių kalbos užduotys (perskaityti užšifruotus sakinius). Tačiau daugiausiai juoko sukėlė choreografinė užduotis: penktokams reikėjo sušokti ančiukų šokį.

Po visų užduočių laukė priesaika. Prisiekę mokytis ir būti gerais, penktokai buvo įšventinti į tikrus Pašilės progimnazijos penktokus.