Akcija „Šv. Kalėdų belaukiant...“
2017-12-22
Akcija „Šv. Kalėdų belaukiant...“

Artėjant nuostabiausioms metų šventėms visų širdyse užgimsta viltis, tikėjimas, pagarba šalia esančiam.

Tas nepaprastas švenčių laukimas neaplenkė ir Pašilės progimnazijos mokinių. Jų širdelėse užgimė noras pasidalinti širdies šiluma. 5–8 klasių mokiniai, padedami mokytojų  Kristinos Vašatkevičienės ir Linos Pežinskienės surengė akciją „Šv. Kalėdų belaukiant...“, kurios metu visą savaitę per dailės ir technologijų pamokas gamino eglutes, jas puošė ir prieš pat  žiemos atostogas su nuoširdžiausiais ir šilčiausiais linkėjimais dalino Pašilės, Varinės kaimo bendruomenėse gyvenantiems žmonėms.

Aplankyti gyventojai liko maloniai nustebinti, džiaugėsi mokinių gerumu, kai kurie su ašaromis akyse linkėjo jiems geriausios kloties. Mokiniai irgi džiaugėsi savo akcija, teigdami, jog  gera, kai gera kitam.