Kalėdinė paslaptis
2017-12-29
Kalėdinė paslaptis

Gruodžio 22 dieną progimnazijoje vyko Naujametinis karnavalas „Kalėdinė paslaptis“. Kalėdų Senis ir trys išdykėlės jo pagalbininkės bandė  suprasti, kokia gi yra  Kalėdų paslaptis. Svečiams iš Šiaurės padėti stengėsi visi 5-8 klasių mokiniai.

Penktokai, manydami, kad didžiausia vertybė yra šeima, bandė surasti vyrą labai išlepintai princesei.

Šeštos klasės mokiniai įrodė, kad visus sunkumus nugali meilė, moderniai papasakodami Snieguolės istoriją.

Kiekvienas geras vaikas Kalėdų rytą po eglute ras tai, apie ką labiausiai svajoja. Taip Kalėdų paslaptį išaiškino septintokai, surengę žaislų paradą.

Aštuntos klasės mokiniai po ilgų klaidžiojimų paslaptingame miške suprato, kad svarbiausia – šilti artimiausių žmonių santykiai.

Sakoma, kad per Kalėdas galima atverti slapčiausias ateities kerteles. Norėdami žvilgtelėti, ką žada likimas kitais metais, renginį mokiniai baigė kalėdiniais burtais.

Daugiau nuotraukų ieškokite - Galerija / Progimnazijos renginiai / Kalėdinė paslaptis 2017 m.