Šv. Valentino diena
2018-02-15
Šv. Valentino diena

Vasario 14-oji - tai šypsenų, meilės laiškelių ir širdelių diena. Pašilės progimnazijos mokiniai Šv. Valentino dieną šventė kūrybingai.

Popietė prasidėjo trumpo video filmuko apie meilės dienos atsiradimą demonstravimu. Taip mokiniai susipažino su Šv. Valentino dienos istorija. Vėliau vyko viktorina, kurios metu buvo patikrinta, kaip atidžiai mokiniai stebėjo vaizdinę medžiagą ir įsidėmėjo faktus. Renginio metu netrūko romantiškų ir linksmų užduočių: mokiniai dainavo meilės dainas, vertė posakius apie meilę iš anglų į lietuvių kalbą, užrištomis akimis piešė širdį su strėle.

Antrąją renginio dalį vedė mokinių tarybos nariai. Pirmiausiai jie atidarė Meilės pašto dėžutę ir išdalijo meilės laiškelius adresatams, taip nudžiugindami ir mokinius, ir kai kuriuos mokytojus.

Po to visi žaidė judriuosius ir šokių žaidimus.