Mes mylim Lietuvą
2018-02-15
Mes mylim Lietuvą

Vasario 14 d. Ukmergės Pašilės progimnazijoje  vyko šventinis renginys „Mes mylim Lietuvą“, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Renginį organizavo matematikos – informacinių technologijų mokytoja Lilija Pakonienė ir istorijos mokytojas Gediminas Bakučionis.

Sveikinimo žodį tarė progimnazijos direktorė Danutė Jaselienė. Ji palinkėjo mokiniams visada išlikti pilietiškiems ir mylėti savo Tėvynę.

Istorijos mokytojas Gediminas Bakučionis mokiniams priminė istorines 1918 metų aplinkybės, dvidešimties narsių vyrų 1918 metų vasarį atliktą didingą darbą, nušvietė šio istorijai svarbaus įvykio aplinkybes, kalbėjo apie laisvę, meilę Tėvynei.

Mokiniai ir mokytojai žiūrėjo dokumentinę apybraižą „Lietuvos valstybės atkūrimas“.

Renginio dalyviams prisiminus Vasario 16-osios reikšmę valstybės kūrimuisi ir dabarčiai, matematikos – informacinių technologijų mokytoja Lilija Pakonienė pravedė viktoriną ,,Mes mylim Lietuvą“.

5-8 klasių mokiniai atsakinėjo į viktorinos klausimus apie mūsų valstybės ištakas, kūrimąsi, Nepriklausomybės aktą. Po įtemptos kovos minimalia persvara viktoriną laimėjo aštuntokų komanda, antri liko penktokai, treti – septintokai ir ketvirti – šeštokai.

Šventinis renginys  paskatino puoselėti patriotinius jausmus, meilę tėvynei,  padovanojo daug gražių akimirkų.