Prisijungėme prie respublikinės akcijos
2018-03-27
Prisijungėme prie respublikinės akcijos

Kovo 19-23 dienomis mūsų progimnazija tradiciškai prisijungė prie respublikinės „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ 2018“. Akcijos tikslai buvo keli: skatinti pagarbius bei draugiškus mokinių, suaugusiųjų tarpusavio santykius; atkreipti dėmesį į patyčių problemą; nepritarti patyčioms ir jas stabdyti.

Mokykloje vyko įvairios veiklos,  kviečiančios ir mokinius, ir mokytojus draugauti, stabdyti patyčias ir gerbti vieniems kitus.

1-4 klasių mokiniai susitiko su A. Smetonos gimnazijos moksleivėmis, kurios mokė vaikus būti draugiškais, sakyti komplimentus, nesityčioti.

5-8 klasių mokiniai klasių valandėlių metu darė skirtukus, ant kurių užrašė po komplimentą draugui.

Taigi mūsų progimnazijos bendruomenė palaiko gyvenimo be patyčių idėją, mokydama vaikus būti atsakingais ir pilietiškais, suprasti, atjausti ir ieškoti pagalbos iškilus sunkumams.