Dėl vaikų vasaros poilsio Veprių stovykloje 2018 m.
2018-04-28
Dėl vaikų vasaros poilsio Veprių stovykloje 2018 m.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija dalinai finansuoja rajono vaikų dalyvavimą vasaros stovyklos Programoje „Šventosios vingiai. Šimtmečio taku“. Taip pat programą remia Švietimo mainų paramos fondo TAPK2 projektas. Pateikiame informaciją apie stovyklų pamainų laiką, vaikų amžių pamainose, vietų skaičių ir kitas sąlygas.

Pamaina

Vaikų amžiaus grupė

Stovyklos dalyvių grupė, kaina

Vietų skaičius

Pateikiami dokumentai

Birželio 25

- liepos 4 d.

m.

Pažyma dėl vaiko priskyrimo

*grupei, išduoda rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos ir socialinės paramos skyrius arba mokykla

15

Pažyma dėl vaiko priskyrimo

**grupei, išduoda rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos ir socialinės paramos skyrius

Liepos 12-21 d.

7-12 m.

Rugpjūčio 3-12 d.

9-14 m.

Remiami vaikai iš viso:

70

* kai šeimos pajamos 1 šeimos nariui per mėnesį neviršija 1,5 Valstybės remiamų pajamų dydžio(VRP);

** vaikas iš šeimos, kuri iki Programos pradžios (atitinkamos pamainos) dienos gauna finansinę socialinę paramą pagal Lietuvos Respublikos socialinės paramos mokiniams įstatymą. Vaikas iš gausios šeimos, gaunančios finansinę išmoką pagal Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymą ir Lietuvos Respublikos išmokų vaikams įstatymą, Vaikas, kuriam iki Programos pradžios (atitinkamos pamainos) dienos Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba prie Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos buvo nustatyta ir patvirtinta negalia, Vaikas, kuris yra imigrantas iš trečiųjų šalių (ne Europos Sąjungos), turintis papildomos apsaugos ar pabėgėlio statusą, suteiktą vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymu „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ ar kitos Europos Sąjungos šalies ir leidimą laikinai ar nuolatos gyventi Lietuvos Respublikoje.

Dalyvių registracija vyksta el.paštu vepriaistovykla@gmail.com iki 2018 m. gegužės 31 dienos. Informacija teikiama telefonu 8 340 41050.

Aldona Rudokienė, (8 340) 41050; el.p. vepriaistovykla@gmail.com