Ekskursija į Anykščius
2018-05-07
Ekskursija į Anykščius

Progimnazijos penktos ir septintos klasių mokiniai, lydimi auklėtojų L. Pakonienės ir R. Narkevičienės, gegužės 2 dieną lankėsi Anykščiuose.

Pirmasis ekskursijoje aplankytas objektas buvo rašytojo A. Baranausko klėtelė - pirmasis memorialinis muziejus Lietuvoje.  Joje poetas parašė savo pagrindinį kūrinį „Anykščių šilelis“.

Po to mokiniai vyko į „Dainuvos“ Nuotykių slėnį. Ten jų laukė nuostabūs nuotykiai. Visus sužavėjo smagios trasos medžiuose. Eidami nuo vienos salelės prie kitos, įveikdami sudėtingiausias kliūtis vaikai  patyrė nepakartojamų pojūčių. Smagiausia atrakcijos dalis buvo - daugiau nei 150 metrų ilgio skrydis lynu per Šventosios upę. Patys vikriausi ir ištvermingiausi buvo 5 klasės mokiniai Silvija Trotenskytė, Faustas Balžekas ir septintokė Jūratė Kanapeckaitė.

Labiausiai ekskursantams patiko skriejimas vasaros rogutėmis nuo Kalitos kalno. Neapsakomas greitis nepaliko nė vieno abejingo.

Tai buvo pati smagiausia ekskursija.

Loreta Kropaitė, 5 klasė