Mano šeima - mano pasaulis
2018-05-21
Mano šeima - mano pasaulis

Gegužės 24 dieną buvusioje Varinės bendruomenės salėje vyko tradicinė šeimos šventė „Mano šeima – mano pasaulis“. Šventinį koncertą tėveliams ir seneliams ruošė visų klasių mokiniai.

Gražių ir smagių dainų padovanojo pirmos ir ketvirtos klasių mokiniai. Jie dainavo daineles „Kas yra kas?“ , „La verno apasato“, „Piemenėliai“.

Visus susirinkusius sužavėjo trečiokai, nuotaikingai pagroję skudučiais ir sušokę smagius lietuvių liaudies  šokius. Viso to juos išmokė mokytoja D. Mikelevičienė.

Smagiai nuteikė 5 - 8 klasių muzikos būrelio narių, vadovaujamų muzikos mokytojos R. Krištaponienės, atliktos dainos „Pagauk mano dieną“, „Aš dar nenoriu namo“, „Meilė mėlynakė“.

Mokytojos R. Mackevičienės vadovaujamas pradinių klasių dramos būrelis šeimoms pastatė V. V. Landsbergio apysakos „Berniukas ir žuvėdros“ ištrauką.

Humoru paremtas Mokinių tarybos atstovų vaidinimas apie eilinės šeimos kasdienybę privertė visus ir susimąstyti, ir nusijuokti.

Tokia diena ypač reikalinga, nes suteikia daug teigiamų emocijų, šventės metu susitinka ir pabendrauja mokytojai, tėvai ir vaikai. Su kiekvienais metais Šeimos dienos tradicijos progimnazijoje tampa vis tvirtesnės ir gražesnės.