Anglų kalbos viktorina
2018-06-04
Anglų kalbos viktorina

Gegužės 29 d. progimnazijoje vyko anglų kalbos edukacinis žaidimas - viktorina 1-4 klasių mokiniams „English is Fun“. Renginį organizavo anglų kalbos mokytoja Noneta Bakirovienė.

Ruošiantis renginiui kiekviena klasė turėjo parengti prisistatymą ir sudainuoti dainą. Atliekant įvairias užduotis siekta, jog moksleiviai pritaikytų pamokose įgytas anglų kalbos gramatikos žinias ir išmoktus angliškus žodžius apie  šeimą, dienos rėžimą, laisvalaikio veiklas, namą, kambarius, mokyklinius reikmenis, rūbus, mokomuosius dalykus, maistą, profesijas ir kt. Kad pradinukams renginys nepabostų, skambėjo angliškos dainelės, mokiniai vaidino, piešė, aktyviai dalyvavo muzikiniuose žaidimuose, pagal muziką atliko judesius.

Šis edukacinis žaidimas - viktorina parodė, jog visų progimnazijos pradinukų žinios yra labai geros. Visos klasės buvo apdovanotos prizais ir saldumynais. Taigi, gerai suplanuota ir vaikų amžių atitinkanti veikla bei aktyvių metodų kryptingas naudojimas paįvairina ugdymo procesą, atskleidžia mokinių iki šiol neatrastus gebėjimus.