Paskutinis skambutis
2018-06-07
Paskutinis skambutis

Birželio 7 dieną Pašilės progimnazijoje netrūko giedros nuotaikos, spalvų – aštuntokus,  pasitiko margaspalviais varpeliais ir gėlėmis išpuošta mokykla. Šiandien skambės Paskutinis skambutis...

Pasibaigus paskutinei pamokai, kurią vedė klasės auklėtoja N. Bakirovienė, penktos klasės mokiniai aštuntokus atvedė į renginių klasę. Čia jų laukė mokyklos direktorė, mokytojai, tėveliai, šventinio  koncerto dalyviai. Direktorė D. Jaselienė džiaugėsi šia aštuntokų laida, jų kūrybingumu, dideliu noru dalyvauti įvairiose veiklose, pasiekimais moksle ir sporte. Šiltai ir nuoširdžiai kalbėjo pirmoji mokytoja D. Verbickienė. Visus sujaudino penktokų sukurtas filmukas. Gražūs ir padrąsinantys linkėjimai nuskambėjo iš mamyčių lūpų.

Aštuntokai septintokams paliko originalų testamentą, žodžiais ir gėlėmis dėkojo mokytojams už žinias, rūpestį bei pagalbą.

Šventę organizavo ir vedė septintokai ir labai pasistengė, kad ji išliktų aštuntokams įsimintina.