Integruotos Europos kalbų dienos pamokos
2018-10-13
Integruotos  Europos kalbų dienos pamokos

Daugiakalbystė yra viena iš didžiausių vertybių. Rugsėjo 26-ąją, minint Europos kalbų dieną, norima parodyti, jog kalbų mokymasis praturtina gyvenimą.

Pašilės progimnazijos mokytojai N. Bakirovienė, R. Kaštaljanienė, R. Narkevičienė ir G. Bakučionis, minėdami Europos kalbų dieną, 5-8 klasių mokiniams surengė protų mūšį, kurio metu buvo tikrinamos istorijos, anglų, rusų, lietuvių kalbų žinios.

Pasibaigus protų mūšiui, mokiniai pristatė namų darbus – kiekviena klasė turėjo pristatyti pasirinktą Europos šalį. Penktokai šoko graikų šokį sirtakį, šeštokai dainavo ispaniškai, septintokai vaišino prancūzų virtuvės patiekalais, o aštuntos klasės mokiniai pamokė žaisti latvių liaudies žaidimus.

Integruotų pamokų metu mokiniai daug naujo sužinojo apie Europos šalis, jų kalbas ir papročius.

Informaciją pateikė Rasa Narkevičienė, lietuvių klabos mokytoja