Šventė „Vaiduoklių mieste“
2018-11-07
Šventė „Vaiduoklių mieste“

Helovynas – tai baugi, bet kartu ir smagi šventė, kurios metu vaikai, apsirengę specialiais kostiumais, vaikšto po  namus sakydami: “Pokštas arba saldainis“.

Kaip ir kiekvienais metais Helovynas mūsų mokykloje  buvo švenčiamas labai linksmai. Penktadienį po pamokų įspūdingai nusigrimavę veidus, apsirengę šiai temai tinkamais drabužiais mokiniai rinkosi į „Vaiduoklių miestą“, kur kiekviena klasė pristatė savo gatvę. Penktokai  helovynišką dainą dainavo „Monstrų“ gatvėje. Šeštos klasės mokiniai  suvaidino kraupią „Cirko“ gatvės istoriją. Septintokai „Raganijos“ gatvėje iškėlė tikrą  raganų puotą. „Kapų“ gatvėje įstrigę aštuntokai perkėlė visus į mirusių pasaulį.

Po visų pasirodymų vaikai žaidė nuotaikingus žaidimus, sukėlusius daug juoko. Likusią popietę visi šoko ir gerai leido laiką diskotekoje.

Informaciją pateikė 7 kl. mokinė Karina Bartkutė