Šiaurės šalių bibliotekų savaitė
2018-11-20
Šiaurės šalių bibliotekų savaitė

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė – ilgiau nei 20 metų trunkantis kultūros projektas, kurio tikslas yra skleisti skaitymo džiaugsmą, literatūrą ir šiaurietišką pasakojimo tradiciją. Kai mus gaubia lapkričio sutemos, užsidegame žvakes ir skaitome – tokia yra Šiaurės šalių bibliotekų savaitės idėja.

Šiemet organizatoriai pasiūlė vaikams skaityti švedų rašytojų Eliaso ir Agnes Vahlundų knygą „Superherojų vadovas“.

,,Šiaurės šalių bibliotekų savaitės" projektas neaplenkė ir  Pašilės progimnazijos. Lapkričio 14 dieną  5-6 klasių mokiniai dalyvavo  šiame knygas populiarinančiame renginyje. Pirmiausia apie švedų rašytojų Eliaso ir Agnes Vahlundų knygą „Superherojų vadovas“ papasakojo  Ukmergės savivaldybės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Pašilės filialo vyresnioji bibliotekininkė Aldona Vaitkevičienė. Po to vaikai garsiai skaitė knygos ištraukas.