Penktokų krikštynos
2018-12-12
Penktokų krikštynos

Lapkričio 30 d.  po pamokų vyko penktokų krikštynos. Jas organizavo 6-os klasės mokiniai.

Šventės vedėja Loreta paskelbė pirmą užduotį, kuria ir prasidėjo penktokų didieji išbandymai. Šeštokai surengė penktokams ekskursiją po mokyklą. Penktokai turėjo pasakyti kiekviename kabinete dirbančio mokytojo vardą, dėstomą dalyką ir mokytojo mėgstamiausią užsiėmimą. Smagu, kad  mokiniai puikai pažįsta juos mokančius mokytojus.

Pirmoji penktokų mokytoja Daiva palaimino savo buvusius mokinukus ir padrąsino juos žengti sunkiu mokslo keliu.

Renginių kabinete penktokų ir jų auklėtojos Nonetos Bakirovienės laukė nauji išbandymai. Jie ant balionų turėjo nupiešti savo klasės draugo veidą, įminti mįsles, atsakyti į klausimus, sušokti  "Ančiukų" šokį.

Paskutinis išbandymas penktokams buvo  priesaika. Priesaiką patvirtinę savo parašais, visi gavo pažymėjimus, patvirtinančius, kad yra pilnateisiai progimnazijos mokiniai. Penktokai įrodė, kad jie yra patys geriausi ir šauniausi.

Šventę vainikavo gardus pyragas su fejerverkais.

6 klasės auklėtoja Lilija Pakonienė