Ekskursija į Vilnių
2018-12-19
Ekskursija į Vilnių

Pašilės progimnazijos šeštos ir aštuntos klasių mokiniai, lydimi auklėtojų L. Pakonienės ir R. Narkevičienės, gruodžio 13 dieną lankėsi šventiškai pasipuošusiame Vilniuje. Pirmiausia ekskursantai lankėsi „Akropolio“  pramogų centre, kur mokiniai žaidė boulingą ir čiuožinėjo ant ledo.

Atvykę į senamiestį mokiniai grožėjosi Katedros aikštėje ir prie Rotušės papuoštomis kalėdinėmis eglėmis, pasivaikščiojo kalėdinėje mugėje. Po to visi lankėsi Vilniaus centre esančiame Pinigų muziejuje, kuriame daug sužinojo apie pasaulio pinigus, pamatė kitų šalių valiutas, žaidė pažintinius žaidimus.

O smagiausia buvo Illusion Rooms  iliuzijų kambariuose. Čia  galvas susuko painusis Veidrodžių labirintas, daug emocijų sukėlė Velnio tunelis, tikrovės suvokimą išbalansuojantis Anti-Gravitacijos kambarys, perspektyvos iliuziją patvirtinantis Dydžio iliuzijų kambarys, aukštyn apverstas butas bei daug kitų atrakcijų.

Apsilankymas  Vilniuje paliko daug įspūdžių.