Progimnazijos mokinių gerumo akcija „Šv. Kalėdų belaukiant...“
2018-12-20
Progimnazijos mokinių gerumo akcija „Šv. Kalėdų belaukiant...“

Artėjant šilčiausioms metų šventėms mūsų širdyse užgimsta viltis, tikėjimas gėriu, pagarba šalia esančiam, noras dalintis. Tas nepaprastas žiemos švenčių laukimas, jau kelinti metai, neaplenkia ir Pašilės progimnazijos bendruomenės. Visų širdyse užgimsta noras pasidalinti gerumu.

Septintos klasės moksleiviai, kartu su klasės auklėtoja Lina Pežinskiene ir dailės-technologijų mokytoja Kristina Vašatkevičiene, jau ne vienerius metus rengia gerumo akciją „Šv. Kalėdų belaukiant...“, kurios metu lanko Pašilės, Varinės kaimo bendruomenėse gyvenančius žmones ir dovanoja jiems meile, nuoširdumu dvelkiančias  ir  savo rankomis pagamintas dovanėles.

Aplankyti gyventojai lieka maloniai nustebinti, džiaugiasi moksleivių gerumu, kai kurie net su ašaromis akyse linki jiems sėkmės gyvenime ir Dievo palaimos. Moksleiviai irgi nuoširdžiai džiaugiasi savo surengta gerumo akcija, teigdami, kad  „gerumas – nieko nekainuoja...“