Kalėdinis karnavalas
2019-01-02
Kalėdinis karnavalas

Kalėdos – tai smagi šventė, kurios vienodai laukia ir maži, ir dideli. Tai stebuklų kupinos akimirkos, praleistos draugų bei artimųjų apsuptyje.

Smagiai Kalėdas paminėjo Pašilės progimnazijos 5-8 klasių mokiniai bei mokytojai. Tačiau šiais metais kalėdinis karnavalas buvo ne įprastas, o šiuolaikiškas. Renginį vedė trys nykštukai, atklydę iš tolimosios Šiaurės, kurie norėjo sužinoti, kaip vaikai šiais laikais švenčia Kalėdas. Pirmieji pasirodė aštuntokai, kurie pakvietė visus prie šventinio Šreko šeimos stalo. Deja, ir įkyriam asilui, ir Fionai , ir kitiems pasakų personažams buvo sunku pradžiuginti  žaliąjį žmogėdrą. Tik smagus šokis sukūrė šventinę nuotaiką. Septintos klasės mokiniai supažindino su  tikra šių laikų šeima. Šeštokai papasakojo šiuolaikinės Raudonkepuraitės, visiškai nepabūgusios vilko, istoriją. Kaip elgtis, kad Grinčas nepavogtų Kalėdų, parodė penktokai.

Po visų pasirodymų mokiniai žaidė nuotaikingus žaidimus ir gerai leido laiką diskotekoje. Visiems buvo linksma ir smagu.

Karina Bartkutė, 7 klasė