Renginys skirtas Vasario 16-ąjai
2019-02-18
Renginys skirtas Vasario 16-ąjai

Vasario 13 d. Ukmergės Pašilės progimnazijoje  vyko šventinis renginys, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimui paminėti. Renginį organizavo istorijos mokytojas Gediminas Bakučionis ir matematikos – informacinių technologijų mokytoja Lilija Pakonienė.

Istorijos mokytojas Gediminas Bakučionis priminė istorines 1918 metų aplinkybės, kalbėjo apie laisvės svarbą, meilę Tėvynei. Mokiniai ir mokytojai žiūrėjo dokumentinį filmą apie Lietuvos valstybės atkūrimą. Savo žinias mokiniai pasitikrino dalyvaudami viktorinoje. 5-8 klasių mokiniai atsakinėjo į viktorinos klausimus apie Lietuvos valstybės ištakas, kūrimąsi, Nepriklausomybės aktą.

Lilija Pakonienė