Šv. Valentino diena Pašilės progimnazijoje
2019-02-18
Šv. Valentino diena Pašilės progimnazijoje

Vasario 14 d. Ukmergės Pašilės progimnazijoje buvo paminėta šv. Valentino diena, kurią linksmai sutiko tiek mokiniai, tiek mokytojai.

Visi į mokyklą atėjo pasipuošę raudonos spalvos drabužiais ar aksesuarais. Mokykloje veikė  Meilės paštas, pertraukų metu vyko Misterio ir Mis rinkimai.

Po keturių pamokų 5-8 klasių mokiniai ir mokytojai susirinko renginių klasėje. Šventės pradžioje anglų kalbos mokytoja Noneta Bakirovienė uždavė klausimus, susijusius su  šv. Valentino diena, o anglistų studija suvaidino tikrą meilės istoriją. Vėliau klasių atstovai pasveikino auklėtojas su švente, dovanodami pačių pieštus ir anglų kalba užrašytus sveikinimus.

Biologijos mokytojas Dalius Stašelis įrodė, kad gamtos mokslai susiję su meile, papasakodamas apie kvapų poveikį žmonių jausmams.

Lietuvių kalbos mokytoja Rasa Narkevičienė, akcentuodama, kad švelniausi meilės išgyvenimai geriausiai  išsisakomi subtiliausiu būdu — poezija, paruošė kūrybines užduotis. Mokiniai turėjo surinkti sukarpytus eilėraščius apie meilę ir raiškiai perskaityti.

Atlikus visas užduotis, Mokinių tarybos atstovai išdalino Meilės pašto sveikinimus ir paskelbė Misterio ir Mis rinkimų rezultatus. Po vienodai balsų surinkusios progimnazijos Mis tapo septintos klasės mokinė Virginija Uselytė ir aštuntokės Monika Luka Miškinytė bei Rusnė Pakalniškytė. Misterio rinkimus laimėjo septintos klasės mokinys Robertas Karpavičius.

Renginys tradiciškai baigėsi žaidimais, kuriuos vedė  septintos klasės mokinys Mangirdas Jurkėnas.

Šv. Valentino diena Pašilės progimnazijoje buvo paminėta linksmai ir šauniai.

K. Bartkutė, V. Uselytė, 7 klasė