Lietuvių kalbos dienos
2019-03-08
Lietuvių kalbos dienos

Vasario 25 – kovo 1 dienomis Pašilės progimnazijoje vyko lietuvių kalbai skirti renginiai. Pradinių klasių mokiniai dalyvavo grožinių kūrinių apie Lietuvą skaitymuose. Aštuntos klasės mokiniams  mokytojos K. Vašatkevičienė ir R. Narkevičienė vedė integruotą dailės-lietuvių kalbos pamoką „Vaizdingų posakių rašymas meniniu šriftu“. Išradingų darbų paroda papuošė mokyklos koridorių.

5-8 klasių mokiniai dalyvavo raštingumo konkurse. Geriausiai parašiusieji diktantą - Uselis Dominykas (5 kl.), Bartkutė Karina (7 kl.), Uselytė Virginija (7 kl.),  Pakalniškytė Rusnė (8 kl.), Verbickaitė Radvilė (8 kl.) – atstovaus mokyklai rajoniniame raštingumo konkurse.

Šeštos ir septintos klasių mokiniai, lydimi auklėtojų L. Pakonienės ir L. Pežinskienės, lankėsi Vl. Šlaito viešojoje bibliotekoje,  kur edukacinėse dirbtuvėse gamino spalvotus knygų skirtukus, skirtus mylimam šeimos nariui ar draugui.

Gimtajai kalbai pagerbti skirtas laikotarpis tarp dviejų Lietuvos valstybei svarbių datų skatina mylėti ir puoselėti brangiausią turtą - gimtąją kalbą.

R. Narkevičienė, lietuvių kalbos mokytoja