Kaziuko mugė
2019-03-08
Kaziuko mugė

Kovo 8 d. Pašilės progimnazijoje šurmuliavo Kaziuko mugė.

Tarp pradinukų viena populiariausių neformalaus ugdymo dienų – Kaziuko mugė. Mugėje apsilanko ne tik visi mokyklos darbuotojai, bet ir moksleivių tėveliai, seneliai. Daugiausia prekiaujama įvairiais rankų darbo dirbiniais bei namuose gamintais skanėstais.

Šiais metais visus nustebino antrokas Svajūnas: pirkėjams pasiūlė ekologiškame šeimos ūkyje auginamų vištų kiaušiniais (praeitais metais galėjome įsigyti ir putpelių kiaušinių). Ketvirtokė Beata prekiavo namiškių puoselėjamo bityno medumi, vasarą rinktais liepų žiedais arbatai. Taigi, mugei ruoštasi atsakingai, įtraukti visi šeimos nariai.

Svarbu tai, kad mokiniai tokių renginių metu mokosi ne tik kultūringai bendrauti, derėtis, bet ir džiaugtis draugų sukurtais meniškais dirbiniais, pasisemti kūrybinių idėjų.