Šimtadienio šventė progimnazijoje
2019-03-15
Šimtadienio šventė progimnazijoje

Šimtadienis – graži ir nuotaikinga šventė, pilna džiaugsmo ir jaunatviško polėkio, paliekanti smagius ir šiltus prisiminimus apie mokyklą, mokytojus, bendraklasius.

Pašilės progimnazijoje ji organizuojama kasmet. Ne išimtis ir 2019-ieji. Kovo 13 d. popietę aštuntokai rinkosi į renginį „Teismas...šimtas dienų tik liko“. Jis prasidėjo nuo ryto septintokų nuoširdžiais žodžiais ir palinkėjimais jau po šimto dienų su mokykla atsisveikinantiems mokiniams. Kad būtų lengviau skaičiuoti likusias dienas, visi buvo apdovanoti besišypsančia saule su šimtu spindulių.

Po šiltų sveikinimų ir linkėjimų mokyklos vyriausiems mokiniams buvo surengtas „teismas“, kuriame – žinių, sportinių ir meninių gebėjimų patikrinimas. Aštuntokai noriai atliko juokingas kūrybines užduotis,  buvo nuoširdūs, linksmi, išradingi.

Gražaus ir prasmingo likusio laiko mūsų mokykloje, mieli aštuntokai!